Psaní blogu..

26. prosince 2013 v 13:06 | prozatím beze jména |  Věnováno čtenářům
Tákže, teď, když jsem se krásně vypsala ze svých problémů, je mi hned o stupeň lépe, můžu říct, že jsem nepsala už tak rok. Ehm, jo, tak nějak rok tomu bude. Páni, to je hodně dlouhá doba. Je pravda, že teď, o parádních vánočních prázdninách, kdy prostě můžu jenom ležet v posteli a nic neřešit, mám spoustu času a rozhodla jsem se ho využít k vrácení se ke psaní. Možná napíšu zase nějaký totálně trapácký příběh, povídku nebo až přeslazeně romantický román.
Každopádně taky by nebylo úplně od věci začít s povinnou četbou, kterou máme mít zpracovanou ve formě maturitního portofolia a odevzdanou hned druhý týden v lednu. Antická literatura mi moc nic neříká, takže to pro mě bude totální utrpení, nebude mě to bavit, nepochopím děj a nakonec si všechno najdu na internetu a jenom to přepíšu vlastími slovy, ostatně jako je tomu vždycky u takových prací. Fakt nevím, proč nám takhle těžká díla zadávají v prvním ročníku střední školy, kdy nemůžeme absolutně porozumět jazyku tehdejší doby. Někteří lidé nejsou schopni tomu rozumět ani na vysoké škole, co jsem tak zaslechla. Ale tak s rozhodnutím vedení školy nic moc nenadělám a nezbývá mi, než to všechno přetrpět a snažit se dostat z dosavadního portfolia aspoň dvojku.
Taky bych možná mohla zkouknout všechny díly mého snad nejoblíbenějšího seriálu, Gossip Girl, vzít si latté do postele a prostě si užít zbytečky vánoční nálady.
Tak či tak, v psaní blogu hodlám vytrvat a budu se snažit to nevzdat ani přes školní rok, kdy se na mě zrovna neusměje štěstí a nejsou mi seslány nějaké ty prázdniny :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Quam bene vivas refert, non quamdiu. (Záleží na tom, jak dobře žiješ, nikoliv jak dlouho.) - Seneca